POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kuchyně

Kuchyně HOBIS pro příjemné zázemí, chvíle odpočinku a krátké občerstvení.


PODKATEGORIE


Překližkové židle a stoly do jídelen, konferenčních místností i kanceláří

Překližková židle DORA
Překližková židle NELA
Překližková židle RITA
Překližková židle TINA
Jídelní stůl 80 x 80 cm
Jídelní stůl 120 x 80 cm

Kuchyně a solitérní kuchyňky PODROBNĚ

Spodní skříně

Výšku spodních skříní naší řady nabízíme v jednotné výšce 85 cm (včetně pracovní desky) a vybírat můžete mezi moduly o šířkách 30 a 60 cm. Základním materiálem korpusů je kvalitní laminovaná dřevotřísková deska o tloušce 18mm, záda jsou vyrobena z 3mm bílého sololaku. Díky 28mm tloušťce pracovní desky je zaručena vysoká odolnost. Výhodou řady HOBIS kuchyně je její variabilita. Podle dispozic prostoru můžete z naší nabídky jednoduše poskládat vybavení celé kuchyně. Vybírat tak můžete například skříň s vestavěnou lednicí, skříň pod dřez či skříň s jednou nebo pěti zásuvkami. Možnost rohových sestav zajistí rohová skříň. Nohy kuchyně můžete skrýt soklem.

Vrchní skříňky

V nabídce vrchních kuchyňských skříněk naleznete dvě varianty šířky korpusu. Na výběr máte moduly široké 30 a 60 cm, oba dva disponují výškou 60 cm. Samozřejmostí je i nabídka skříňky pro digestoř, která jako jediná má výšku 37 cm, či vrchní rohová skříňka. Základním materiálem korpusů je kvalitní laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 18mm, záda jsou vyrobena z 6mm silné lakované MDF desky. Přirozeně dbáme na bezpečnost a jednoduchost přichycení skříňky na zeď, a proto jsou součástí vrchních skříněk i kvalitní závěsy s regulací.

Pracovní desky

Nabídku tvoří pracovní desky rovné a rohové. Jsou dodávány zároveň s krycí lištou, která zabrání zatékání vody za pracovní desku. Objednávat je, stejně jako spodní sokly, musíte samostatně. Potřebujete k pracovní desce nerezový dřez, pákovou baterii nebo kovový držák na mikrovlnnou troubu? To i celou řadu kuchyňského příslušenství naleznete v naší nabídce. Vše samozřejmě můžete objednávat samostatně.

Rozdělení kuchyní

Sektorové kuchyně

  • Dle dispozic prostoru lze jednoduše poskládat vybavení celé kuchyně
  • Shodné dekory materiálů s kancelářským nábytkem
  • Možnost vestavěných spotřebičů

Kancelářské kuchyňky

  • Možnost umístit kuchyňku přímo ve vaší kanceláři či jiných reprezentativních prostorách vaší firmy
  • Shodné dekory materiálů s kancelářským nábytkem
  • Čtyři možnosti vybavení kuchyňky (bez vybavení, s dřezem a baterií, s lednicí, s lednicí, dřezem a baterií)
  • Praktická roleta