POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

3D návrh kanceláří

3D návrh kanceláří vám nabízí výběr ze stovek prvkú v devíti barevných dekórů, jednoduché intuitivní ovládání, 2D i 3D prostředí, průběžnou kalkulaci ceny, uložení návrhů a odeslání vašeho návrhu prodejci ke zpracování objednávky.

Co návrhář nabízí?

Navrhněte si novou kancelář on-line zdarma. Vybírejte z nábytkových prvků značek OFFICE PRO, HOBIS, EXNER. Získejte okamžitou kalkulaci ceny vašeho návrhu. Svůj projekt můžete uložit a pracovat s ním následujících 96 hodin. Přístup Vám zašleme na Váš e-mail. Odesláním nezávazné poptávky našim zkušeným prodejcům získáte profesionální návrh s garancí ceny, a možností objednání nábytku včetně dopravy a montáže.

Jak pracovat s 3D návrhářem on-line?

Vyberete tvar místnosti a zadáte její rozměry. Vložíte dveře, okna, sloupy, zídky. Vše se automaticky okótuje pro vizuální kontrolu. Vložíte jednotlivé prvky nábytku, které můžete přesouvat, otáčet, skládat na sebe, případně vymazat. Každý vložený prvek se ihned zobrazí v soupisu cenové poptávky. V prostorovém (3D) zobrazení vaší nové kanceláře můžete návrhem otáčet, naklápět jej, přibližovat až k úplnému detailu. Barevné dekory nábytku jednoduše změníte v celém projektu najednou. Svůj projekt odešlete zkušenému prodejci dle vašeho výběru. Ten vám poradí, případně rozpracuje další varianty v profesionálním 3D softwaru pro návrhy interiérů, který umí s vaším návrhem dále pracovat na vyšší úrovni. Výsledkem je pak propracovaná vizualizace vaší nové kanceláře, kterou můžete ihned objednat.

Navhněte a pošlete objednávků

Vytvoření místnosti
Umístění skříní
Umístění stolů
Umístění židlí
Výměna povrchu
Odeslání potávky