POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kancelářské skříně STRONG

Kancelářské skříně STRONG nabízí pevnou a robustní konstrukci korpusů a vysokou nosnost polic.


PODKATEGORIE


OBLÍBENÉ sestavy skříní hobis Strong


Důležité vlastnosti skříní HOBIS Strong

Rektifikace – pomocí přiloženého imbusového klíče je řešení nerovnosti podlah snadné
Police 25 mm silné a spolehlivý spojovací systém zaručují výbornou pevnost a stabilitu celé skříně
Tlumič dveří zabezpečuje tiché a pomalé dovírání dveří
Nadstandardní nosnost polic 80 kg je doložena certifikátem státní zkušebny
Zámek je umístěn k hornímu nebo spodnímu okraji dveří, protože se zamyká do plechového profilu, který se montuje na půdu či dno skříně.
Zámek se zamyká pomocí táhel do dvou protikusů (proto dvoubodový) umístěných na půdě a dnu skříně.

SKŘÍNĚ STRONG POPIS PODROBNĚ

Korpus

V naší nabídce naleznete korpusy vysoké 76,8, 115,2 nebo 192 cm a široké 40, 80 nebo 120 cm, jejich hloubka je 40 cm. Hlavní předností skříní Hobis Strong je pevná a robustní konstrukce korpusů odpovídající normám ČSN EN 14073–2, ČSN EN 14073–3, ČSN EN 14749, ČSN 910001 a ČSN 910100. Pro jejich výrobu jsme zvolili kvalitní laminovanou dřevotřískovou desku, kterou nabízíme v osmi barevných odstínech. Půda i dno mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují 2 mm ABS hranou, díky níž se nemusíte bát mechanického poškození. Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů nabízíme v tloušťce 18 mm, záda potom 6 mm. Ta jsou navíc oboustranně pohledová, takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek. Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba zajišťuje absolutní pevnost skříní Strong.

Police

Bezkonkurenční nosnost a variabilita – to jsou hlavní přednosti polic skříní HOBIS Strong. Tloušťka samotných polic je 25 mm, což znamená vynikající nosnost 80 kg, kterou máme osvědčenou certifikátem státní zkušebny České republiky podle normy ČSN EN 14727 a ČSN 910001. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce standardního šanonu. V případě potřeby lze ale velice jednoduše měnit polohu polic a prostor přizpůsobit podle svých požadavků. Protože dbáme na bezpečnost našeho nábytku a vyžadujeme, aby splňoval bezpečnostní normy, zabezpečili jsme police proti náhodnému vysunutí. Také police skříní jsou olepeny odolnou 2 mm ABS hranou, která garantuje dostatečnou ochranu proti poškození.

Dveře

Díky zapuštění dveří mezi půdu a dno korpusu jsme získali účelné a zároveň vizuálně atraktivní řešení. Ke skříním Strong můžete vybírat plné i prosklené dveře. Plné dveře jsou vybaveny 2 mm ABS hranou, a vy se tak nemusíte bát jakéhokoliv poškození. Pokud si vyberete dveře prosklené, pak záleží jen na vás, jestli budete mít sklo zalištované nebo celoskleněné. Všechny dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky. V naší nabídce také naleznete roletové skříně, u nichž oceníte efektní vzhled a spolehlivý mechanismus otevírání. Skříně Strong nabízíme také uzamykatelné ve variantě s jednobodovým nebo dvoubodovým zámkem (str. 54–55). Skříně lze postavit na 5 cm vysoký sokl, výškově nastavitelné nohy (3 nebo 5 cm) nebo na designové kovové nohy vysoké 5 cm. Sokl a nohy nejsou součástí balení a je třeba je objednat samostatně. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme skříně demontované v několika samostatných bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod, který umožňuje snadnou a rychlou montáž.

Z čeho se skládají skříně HOBIS Strong

Korpus

 • Kvalitní laminovanou dřevotřískovou desku
 • Půda i dno mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují 2 mm ABS hranou
 • Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm
 • Boky korpusů nabízíme v tloušťce 18 mm, záda potom 6 mm
 • Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie

Police

 • Tloušťka polic je 25 mm
 • Nosnost 80 kg
 • Také police skříní jsou olepeny odolnou 2 mm ABS hranou
 • Zabezpečení polic proti náhodnému vysunutí

Dveře

 • Ke skříním Strong je možno vybrat plné i prosklené dveře
 • Plné dveře jsou vybaveny 2 mm ABS hranou
 • Prosklené dveře nabízejí možnost čirého nebo mléčného skla či mléčných skel vložených do efektních hliníkových rámů
 • Dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou a tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky.
 • Skříně Strong nabízejí možnost jednobodové či dvoubodové zamykání