POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kancelářské stoly GATE

Kancelářské stoly HOBIS Gate mají boky a příčku z plných desek. Díky tomu nabízí největší soukromí a více bareného motivu nábytku v prostoru kancéláře.

Benefity stolů HOBIS Gate


PODKATEGORIE


OBLÍBENÉ SESTAVY STOLŮ HOBIS GATE

Důležité vlastnosti kancelářských stolů HOBIS Gate

Spojovací systém umožňuje jednoduše připojit doplňkové stoly
Kabelové příchytky zabezpečují praktické vedení kabelů pod pracovní deskou
Nabídku přípojných modulů najdete v sekci DOPLŇKY na straně 114
Kabelovou průchodku můžete nahradit přípojným modulem bez nutnosti úpravy stolu
Rektifikace slouží k dorovnání nerovností podlahy až o 1,5 cm
2 mm ABS hrana chrání desky nábytku před poškozením

STOLY GATE POPIS PODROBNĚ

Pracovní desky

Pracovní desky stolů řady HOBIS Gate jsou tvarovány tak, abyste mohli maximálně využít plochu desky a najít optimální pozici pro monitor svého počítače. Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídce i rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanými deskami, které odpovídají normě ČSN EN 527–1. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN 910001, ČSN 910100, ČSN EN 12521 a ČSN EN 15372.

Podnože

Pokud máte rádi své soukromí, jistě oceníte, že boky i příčka jsou vyrobeny z plných desek. Ty jsou silné 18 mm a jejich odolnost zajišťují 2 mm ABS hrany na vnější i vnitřní straně. Nohy jsou osazeny výškově stavitelnou rektifikací, což vám v případě nerovnosti podlahy umožňuje dorovnat si stůl až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Stabilitu stolu zajišťuje příčka, tzv. trnož, která spojuje obě nohy stolu. Trnož je vyrobena z plné, 18 mm silné desky.

Montáž

Řada HOBIS Gate nabízí celkem 46 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Efektivitu dopravy do vaší kanceláře zajišťují dodávky jednotlivých dílů stolu, které jsou bezpečně zabaleny. Součástí každého balení je také přehledný návod.

Z čeho se skládá kancelářský stůl HOBIS Gate

Nohy pracovního stolu

  • Materiál je 18mm kvalitní lamino deska
  • Nohy mají 2mm ABS hranu, která zajištuje větší odolnost proti nárazu z hranou desky
  • Spodní část nohy obsahuje rektifikaci (malé nožičky) pro dorovnání nerovnosti podlahy až v rozsahu 0-15mm

Deska stolu

  • Materiál je 25mm kvalitní lamino deska
  • Deska majá 2mm ABS hranu ze všech stran, která zajišťuje větší odolnost hran desky stolu.
  • Většinou obsahuje dvě kabelové průchodky
  • Spodní strana pracovní desky stolu obsahuje držáky kabelu

Příčka pod stolem trnož

  • Materiál je 18mm kvalitní lamino deska
  • V rozích dělící desky-trmože těsně pod deskou stolu jsou malé otvory pro estatické vedení kabelů pod deskou stolu ze zadní části stolu do přední.