POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kancelářské skříně DRIVE

Kancelářské skříně Drive nabízí pevnou a robustní konstrukci korpusů a vysokou nosnost polic.


PODKATEGORIE


OBLÍBENÉ sestavy skříní hobis drive


Důležité vlastnosti skříní HOBIS Drive

Rektifikace – pomocí přiloženého imbusového klíče ezpečnost a stabilitu je řešení nerovnosti podlah snadné
Pevné uchycení polic zvyšuje bezpečnost a stabilitu
Pohledová záda umožňují použít skříně v prostoru jako dělící stěny
Roletové skříně řeší nedostatek místa při otevírání dveří
Zámek je umístěn k hornímu nebo spodnímu okraji dveří, protože se zamyká do plechového profilu, který se montuje na půdu či dno skříně.
Zámek se zamyká pomocí táhel do dvou protikusů (proto dvoubodový) umístěných na půdě a dnu skříně.

SKŘÍNĚ DRIVE POPIS PODROBNĚ

Korpus

V naší nabídce naleznete skříňové moduly o výšce 185 cm, 111 cm nebo 74 cm a o šířce 80 cm nebo 40 cm. Hloubka všech modelů skříní řady Drive je 40 cm (42 cm s dveřmi). Záda, vyrobená z 6 mm silných desek MDF, jsou oboustranně pohledová, takže skříně můžete použít jako prostorový dělící prvek. Pevná konstrukce splňuje požadavky norem ČSN EN 14073–2, ČSN EN 14073–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Police

Díky polohovatelným 18 mm tlustým policím lze prostor přizpůsobit podle vašich představ. Základní výška úložného prostoru je přizpůsobena výšce standardního šanonu. Protože dbáme na bezpečnost našeho nábytku a vyžadujeme, aby splňoval požadované normy, zabezpečili jsme police proti náhodnému vysunutí.

Dveře

Dveře jsou chráněny 2 mm hranou ABS a osazené jsou kvalitním kováním, na které výrobce poskytuje doživotní záruku. Kromě plných a prosklených dveří vám nabízíme i skříně s roletovým systémem. Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba jsou zárukou vysoké kvality skříní HOBIS Drive. Pokud se rozhodnete pro umístění skříní na podlahu, nezapomeňte doobjednat rektifikační nohy, které nejsou standardní součástí objednávky. Na výběr jsou nohy o výšce 3 a 5 cm. Skříně Drive nabízíme také uzamykatelné ve variantě s jednobodovým nebo dvoubodovým zámkem

Montáž

Široká paleta 45 prvků vám nabízí mnoho způsobů uspořádání, a vy tak máte možnost přizpůsobit si úložné prostory přesně podle svých potřeb a požadavků. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme skříně demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod.

Z čeho se skládají skříně HOBIS Drive

Korpus

  • Skříňové moduly o výšce 185 cm, 111 cm nebo 74 cm a o šířce 80 cm nebo 40 cm
  • Hloubka všech modelů skříní řady Drive je 40 cm (42 cm s dveřmi)
  • Záda skříní jsou vyrobená z 6 mm silných desek MDF a jsou oboustranně pohledová

Police

  • Tloušťka polic je 18 mm
  • Prostor mezi policemi lze přizpůsobit podle potřeby
  • Zabezpečení polic proti náhodnému vysunutí

Dveře

  • Ke skříním Strong je možno vybrat plné, prosklené dveře, nebo skříně s roletovým systémem
  • Dveře jsou osazeny kvalitním kováním a panty
  • Skříně Drive nabízejí možnost jednobodové či dvoubodové zamykání