POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Zakázková výroba nábytku

Přes širokou nabídku katalogových prvků se stane, že požadovaný rozměr, který do daného prostoru potřebujete, v našem katalogu nenaleznete. Nebo máte chuť realizovat svou myšlenku, případně originální koncept vašeho architekta či designéra. Současně chcete mít jistotu, že vámi navržený koncept zpracují zkušení konstruktéři, kteří navrhnou optimálním technické řešení.

Chcete mít zaručeno, že tento výrobek bude zpracován na špičkovém CNC strojovém vybavení, pod dohledem zkušených řemeslníků, kteří garantují stejnou kvalitu jako u sériové výroby, včetně délky poskytnuté záruky? Pak můžete využít divizi zakázkové výroby s certifikáty ISO na vývoj a výrobu nábytku, která vaše představy převede do technických výkresů a poté zrealizuje do konečného produktu.