POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kancelářské židle

Široký výběr kancelářských židlí od základních modelů až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí.


PODKATEGORIE


Od exkluzivních po cenově dostupné a přesto stále pohodlné

Robustní mechanika se zvýšenou nosností a odolností, jednoduché a zároveň komplexní ovládání, prvotřídní síťovina a v neposlední řadě originální futuristický design. Židle Sirius Q24 je předurčena do těch nejnáročnějších kancelářských provozů.
Kancelářská židle spojující dynamický design, skvělé zpracování a mnoho funkcí podporujících zdravé a komfortní sezení.
Velmi oblíbená kancelářská židle má oproti Calypsu GRAND a Calypsu XL nižší opěrák a nemá hlavovou opěrku. To z ní činí ekonomicky zajímavou variantu kvalitního sezení za velmi příznivou cenu.
Design a pevný ocelový rám lyžinového typu jsou hlavními přednostmi této konferenční židle. Její pohodlí oceníte zejména při dlouhodobém sezení.
Robustní kovová konstrukce a velmi pohodlné sezení. Židle Calypso MEETING je ideálním řešením pro dlouhé porady a školení.
Velmi elegantní, subtilní vzhled a pevná svařovaná kovová konstrukce jsou hlavními přednostmi jednací židle Triton. Vzhledem ke shodným barvám látek jsou konferenční židle Triton Black a Triton Grey předurčeny jako jednací židle ke kancelářské židli Dike.

Kancelářské a jednací židle PODROBNĚ

Kancelářské židle

Nabízíme kancelářské židle od základních modelů se synchronním mechanismem až po kancelářská křesla s řadou nastavitelných ergonomických funkcí. Vyberte si židli s ohledem na její využití v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Kancelářské židle a kancelářská křesla jsou v základu vybaveny područkami. Podhlavník je u většiny kancelářských židlí jako volitelné příslušenství. Všechny kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu kancelářských židlí a křesel poskytujeme záruku 3 roky.

Jednací židle

Náš sortiment zahrnuje jednací židle od základních jednoduchých modelů, přes elegantní řešení přísedících míst až po pohodlné jednací židle s pružnou rámovou konstrukcí, umožňující velmi pohodlné dlouhé sezení. Vyberte si židli s ohledem na její využití, v požadované cenové kategorii a barevném provedení. Všechny jednací židle mají certifikát ze státní zkušebny. Na většinu jednacích židlí poskytujeme záruku 3 roky.

Rozdělení židlí

Kancelářské židle

  • Výběr dle použití, cenové kategorie a barevného provedení
  • Kancelářské židle a křesla mají certifikát ze státní zkušebny
  • Řada nastavitelných ergonomických funkcí

Jednací židle

  • Jednací židle od základních jednoduchých modelů, přes elegantní řešení až po pohodlné jednací židle s pružnou rámovou konstrukc
  • Různé cenové kategorie a barevné provedení
  • židle mají certifikát ze státní zkušebny