POZOR - dne 1.4.2021 došlo k navýšení cen zboží o 7% a dne 1.9.2021 znouv o 15%, a to kvůli celosvětovému zdražování kovů, laminátových desek a dalších komponent. Proto cena na těchto stránkách není aktuální a je z období před 1.4.2021. Je potřeba k ceně připočítat +22% a to je konečná cena. Nebo se podívat na aktuální oficiální ceník a my Vám dáme slevu 5% od této konečné ceny uvedené zde: AKTUÁLNÍ CENÍK od 1.9.2021

Kancelářské stoly CROSS 200

Kancelářské stoly HOBIS Cross jsou navrženy tak, aby vám umožnily maximální využití plochy stolu.


PODKATEGORIE


OBLÍBENÉ SESTAVY STOLŮ HOBIS Cross

Důležité vlastnosti kancelářských stolů HOBIS Cross

Rektifikace slouží k dorovnání nerovností podlahy až o 1,5 cm – detail nohy RM 200
Podpěra desky umožňuje připojit přídavný stůl bez použití kovové nohy
Kabelovou průchodku můžete nahradit přípojným modulem bez nutnosti úpravy stolu
Nabídku přípojných modulů najdete v sekci doplňky
Ukrytí kabeláže – detail jednoduchého a originálního vedení kabelů vnitřkem nohy
Kabelové příchytky zabezpečují praktické vedení kabelů pod pracovní deskou

STOLY GATE POPIS PODROBNĚ

Pracovní desky

Pracovní desky stolů řady HOBIS Cross jsou tvarovány tak, abyste mohli maximálně využít plochu desky a najít optimální pozici pro monitor svého počítače. Pro zajištění co nejvyššího komfortu jsou v nabídce i rohové pracovní stoly s ergonomicky tvarovanými deskami, které odpovídají normě ČSN EN 527–1. Pracovní deska stolu má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN 910001, ČSN 910100, ČSN EN 12521 a ČSN EN 15372.

Podnože

Kovové nohy vás osloví moderním designem a funkčností. Kabely vašeho počítače a další elektroniky, svedené pod pracovní desku, chytře ukryje plastový kryt nohy, kterým lze kabely vést až k podlaze. Samozřejmostí je systém rektifikace, který v případě nerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Nohy propojuje 18 mm tlustá laminovaná dřevotřísková deska, která zajišťuje stabilitu stolů. Na výběr máte dva designově odlišné typy nohou ve dvou barvách – černé a šedé. Plastová výplň je v barvě antracitu.

Montáž

Řada HOBIS Cross nabízí celkem 47 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme stoly demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod.

Z čeho se skládá kancelářský stůl HOBIS Cross

Nohy pracovního stolu

  • Kovové nohy s plastovým vyjímatelným krytem
  • Na výběr máte dva designově odlišné typy nohou ve dvou barvách – černé a šedé
  • Spodní část nohy obsahuje rektifikaci (malé nožičky) pro dorovnání nerovnosti podlahy až v rozsahu 0-15mm

Deska stolu

  • Materiál je 25mm kvalitní lamino deska
  • Deska majá 2mm ABS hranu ze všech stran, která zajišťuje větší odolnost hran desky stolu.
  • Většinou obsahuje dvě kabelové průchodky
  • Spodní strana pracovní desky stolu obsahuje držáky kabelu

Příčka pod stolem trnož

  • Materiál je 18mm kvalitní lamino deska
  • V rozích dělící desky-trmože těsně pod deskou stolu jsou malé otvory pro estatické vedení kabelů pod deskou stolu ze zadní části stolu do přední.